Sorsolás – BEAC Foci
Bezár

A torna résztvevő csapatai

A csoport:
Budapest Celtic FC
MTK Baráti Kör
Istenhegy FC
BEAC

Csapat Pont Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól
Budapest Celtic FC 6 2 0 1 8 5
BEAC 6 2 0 1 16 7
MTK Baráti kör 4 1 1 1 8 11
Istenhegy FC 1 0 1 2 10 16

B csoport:
3R Spartacus Calcio SE
Egészség Diáksport Egyesület – Semmelweis Egyetem
Pestújhelyi FC
BEAC II

 

Csapat Pont Győzelem Döntetlen Vereség Lőtt gól Kapott gól
Egészség DSE 9 3 0 0 24 5
3R Spartacus Calcio SE 4 1 1 1 5 10
Pestújhelyi FC 2 0 2 1 8 13
BEAC II 1 0 1 2 4 13

 

Sorsolás:

1.forduló május 30.   Eredmény
10:00 3R Spartacus BEAC II 3-1
12:00 Egészség DSE Pestújhelyi FC 9-4
14:00 MTK Baráti Kör Budapest Celtic 3-2
16:00 Istenhegy FC BEAC 3-9
2.forduló június 6.    
10:00 Egészség DSE BEAC II 8-1
12:00 3R Spartacus Pestújhelyi FC 2-2
14:00 MTK Baráti Kör Istenhegy FC 3-3
16:00 Budapest Celtic BEAC 2-0
3.forduló június 13.    
10:00 Pestújhelyi FC BEAC II 2-2
12:00 Egészség DSE 3R Spartacus 7-0
14:00 Istenhegy FC Budapest Celtic 2-4
16:00 MTK Baráti Kör BEAC 2-6

 

rájátszás / 1. forduló június 20.    
10:00 Istenhegy FC Egészség DSE 2-4
12:00 MTK Baráti kör 3R Spartacus 6-1
14:00 BEAC Pestújhelyi FC 9-0
16:00 Celtic BEAC II. 9-1
rájátszás / 2. forduló június 27.    
10:00 Istenhegy FC  Pestújhelyi FC 11-5
12:00 3R Spartacus BEAC II. 3-0
14:00 Egészség DSE BEAC 7-5
16:00 MTK Baráti kör Celtic 1-4
rájátszás / 3. forduló július 4.    
10:00 Pestújhelyi FC BEAC II. 7. helyért
12:00 Istenhegy FC 3R Spartacus 5. helyért
14:00 BEAC MTK Baráti kör 3. helyért
16:00 Egészség DSE Celtic Döntő

Góllövőlista

13
Majer  (BEAC)
Püski  (Egészség DSE)

7
Segantini (Celtic)

6
Horváth (Egészség DSE)

5
Horváth (Istenhegy)

4
Dancho (Celtic)
Fabió (Istenhegy)

3
Májer (Egészség DSE)
Augusztusi (Egészség DSE)
Flaskay (BEAC)
Németh (BEAC)
Nagy (Egészség DSE)
Czerok (Istenhegy)
Tóvizi (MTK)

 

2
Haluska (BEAC)
Berki (Pestújhelyi SC)
Polyák (MTK)
Kollát (3R)
Madarász (Pestújhelyi SC)
Alassmi (Egészség DSE)
Erdei (BEAC)
Gyebnár (BEAC)
Szitás (3R)
Szücs (BEAC)
Matis (Istenhegy)
Vasziljevics (MTK)
Magyar (BEAC)
Schmidt (3R)
Balogh (Pestújhelyi SC)
Dobrov (Pestújhelyi SC)

1
Hegedűs (BEAC)
Szeitz (3R)
Vaszkó (3R)
Ambrus (Egészség DSE)
Németh (Pestújhelyi SC)
Szekula (Pestújhelyi SC)
Kovács (Pestújhelyi SC)
Dobrocsi (Pestújhelyi SC)
De Oliveira (Istenhegy)
Remport (Istenhegy)
Pallos (Istenhegy)
Földvári (MTK)
Marchica (Celtic)
Bean (Celtic)
Kerkovits (Egészség DSE)
Német (Egészség DSE)
Püsök (BEAC)
Erdei (BEAC)
Gál (BEAC)
Lewy (Celtic)
Szabó (Celtic)
Harasztos (Celtic)
Bérde (Istenhegy)
Timi (Celtic)
Kevin (Celtic)
Rami (Egészség DSE)
Máramarosi (Egészség DSE)
Szalkai (3R)
Bíró (MTK)
Arnold (MTK)
Messinger (MTK)
Kenesei (MTK)
Müller (Egészség DSE)
Jason (Celtic)
Looui (Celtic)
Farkas (Pestújhelyi SC)

Az ÖF torna résztvevő csapatai

Grafito FC
Vizafogó FC
M. Telekom
BEAC

Sorsolás:

1. forduló június 7.  Eredmény
16:00 Grafito FC BEAC 5-1
18:00 Vizafogó FC M. Telekom 4-1
2. forduló  június 14. 
16:00 Vizafogó FC BEAC 3-1
18:00 M. Telekom Grafito FC 0-1
3 .forduló  június 21.
16:00 M. Telekom BEAC 3-2
18:00 Grafito FC Vizafogó FC 1-1
1. forduló június 28.  Eredmény
16:00 BEAC Grafito FC 2-4
18:00 M. Telekom Vizafogó FC 4-4
2. forduló  július 5. 
16:00 BEAC Vizafogó FC
18:00 Grafito FC M. Telekom  
3 .forduló  július 12.
16:00 BEAC M. Telekom
18:00 Vizafogó FC Grafito FC

 

Góllövőlista

5
Vass (Vizafogó)

3
Tordai (M. Telekom)

2
Konkoly (Grafito)
Deme (Vizafogó)
Pintye (Grafito)
Flaskay (BEAC)
Harasztos (Grafito)
Vakuja(Grafito)

1
Marton (Grafito)
Bódog (Telekom)
Balázs (BEAC)
Rékai (Telekom)
Bene (Vizafogó)
Furda (Vizafogó)
Bene (Grafito)
Fejes (BEAC)
Foki(BEAC)
Sebestény(BEAC)
Lőrincz (Grafito)
Furdú (Vizafogó)
Gulyás (Telekom)
Lékai(Telekom)
Németh(Telekom)
Juhász(Vizafogó)
Máté(Vizafogó)