Kedd A liga – BEAC Foci
Close

Kedd A liga

Jelentkezz Budapest egyik legnagyobb egyetemi bajnokságába az ELTE Lágymányosi Bajnokságra! Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói bajnoksága várja az focizni vágyó hallgatói csapatok jelentkezését, akik négy osztályban, a hét öt napján mérhetik össze tudásukat.

Nevezés

Lágymányosi Bajnokság 2020 ősz | Kedd A-Liga |

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Máté Miklós Dokik és Kerkó 6
2 Deézsi Tamás Mikka-makka 5
3 Halasi Bence Ülj le 1-es 5
4 Májer Gergő Csibészek feat BAUART2002 5
5 Török Balázs Futsal Trash MNK 5
6 Graszl Balázs Csaba Gyöngyei MTE 4
7 Róth Roland BSC FC 4
8 Vadászi Edward SchlossJUBI 4
9 Zubonyai Viktor Kifli 4
10 dr. Nyitrai Tibor NSZK 4
11 Gáll Domokos Csaba Gyöngyei MTE 3
12 Kántor Barnabás SchlossJUBI 3
13 Lőrinczy Soma SchlossJUBI 3
14 Molnár András Futsal Trash MNK 3
15 Nagy Gábor BSC FC 3
16 Pintér Olivér Csibészek feat BAUART2002 3
17 Vishy András BSC FC 3
18 Zana Dániel Corvinus Futsal 3
19 dr. Sokolowski András NSZK 3
20 Besey Dániel CSTB 2
21 Bozó András Corvinus Futsal 2
22 Buglyó Ivó CSTB 2
23 Bálint Gergely Kifli 2
24 Csapó Csongor Csaba Gyöngyei MTE 2
25 Cziráky Dávid Csaba Gyöngyei MTE 2
26 Dunai András Csibészek feat BAUART2002 2
27 Dékány Szabolcs Futsal Trash MNK 2
28 Fehér Márk Futsal Trash MNK 2
29 Finos Dokik és Kerkó 2
30 Fábián Bálint Dokik és Kerkó 2
31 Galajda Zoltán Corvinus Futsal 2
32 Kecskeméti Balázs Kifli 2
33 Kupás Vendel Péter Csibészek feat BAUART2002 2
34 Meggyes Balázs CSTB 2
35 Melegh Csongor Corvinus Futsal 2
36 Mészáros Marcell Dokik és Kerkó 2
37 Móré Zsombor Corvinus Futsal 2
38 Nagy Dániel Kifli 2
39 Nagy László Balázs Corvinus Futsal 2
40 Nagy Mikllós Csaba Gyöngyei MTE 2
41 Szakolczai Balázs Mikka-makka 2
42 Szini László Csibészek feat BAUART2002 2
43 Székely Marcell Dokik és Kerkó 2
44 Tamás Dávid Csibészek feat BAUART2002 2
45 Thuróczy Márk Mikka-makka 2
46 Vischy Ádám BSC FC 2
47 dr. Bánk Levente NSZK 2
48 dr. Zimermann Zoltán NSZK 2
49 Bana Corvinus Futsal 1
50 Csepregi Zsolt BSC FC 1
51 Csák Gergő Csaba Gyöngyei MTE 1
52 Erős Zsolt CSTB 1
53 Fehérvári Gábor CSTB 1
54 Gorza Péter BSC FC 1
55 Gurbán Roland Csibészek feat BAUART2002 1
56 Gyurácz Bálint Ülj le 1-es 1
57 Horváth Dominik Ülj le 1-es 1
58 Jenei Krisztián SchlossJUBI 1
59 Kecskeméti Gergő Kifli 1
60 Kiss Bálint Dokik és Kerkó 1
61 Kovács Ülj le 1-es 1
62 Labai Péter Kifli 1
63 Laucsek Tamás Kifli 1
64 Luther SchlossJUBI 1
65 Machalek Attila SchlossJUBI 1
66 Madarász Péter NSZK 1
67 Mely Corvinus Futsal 1
68 Miroki SchlossJUBI 1
69 Nagy Ádám Kifli 1
70 Orosz Tibor CSTB 1
71 Pintér Dominik Csibészek feat BAUART2002 1
72 Pácz Péter Futsal Trash MNK 1
73 Pápai Patrik Futsal Trash MNK 1
74 Ribényi Csaba Corvinus Futsal 1
75 Somogyi Ernő Ádám Futsal Trash MNK 1
76 Szakolczai Kristóf Mikka-makka 1
77 Szekér Zoltán Csibészek feat BAUART2002 1
78 Szigeti Attila SchlossJUBI 1
79 Tislér Géza Dokik és Kerkó 1
80 Tóth Attila Ülj le 1-es 1
81 Árendás Tamás NSZK 1