Női – BEAC Foci
Bezár

Szakmai stáb

Árendás Tamás

Szakosztályvezető

Sajben Marcell

Női szakágvezető Utánpótlás Vezetőedző

Soltész Levente

Játékosok

Edzésidőpontok

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
20:30 - 22:00
Soltész Levente
BEAC Sportcsarnok
21:00 - 22:30
Soltész Levente
BEAC Sportcsarnok

Sorsolás

Időpont Hazai csapat Eredmény Vendég csapat
2018. 09. 16., 11:00 PAFC 3 - 2 ELTE-BEAC
2018. 09. 23., 12:30 ELTE-BEAC 4 - 1 ATOMERŐMŰ SE
2018. 10. 06., 12:30 FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 3 - 0 ELTE-BEAC
2018. 11. 04., 14:45 ELTE-BEAC 4 - 3 VIADUKT SE BIATORBÁGY
2018. 11. 18., 14:30 ELTE-BEAC 2 - 0 PAFC
2018. 11. 25., 11:00 ATOMERŐMŰ SE 0 - 2 ELTE-BEAC
2018. 12. 06., 19:50 ELTE-BEAC 3 - 4 KRSE-LUDOVIKA
2018. 12. 19., 14:30 ELTE-BEAC 1 - 2 FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA
2019. 01. 13., 16:00 KRSE-LUDOVIKA 2 - 5 ELTE-BEAC
2019. 02. 02., 16:00 VIADUKT SE BIATORBÁGY 2 - 3 ELTE-BEAC
2019. 02. 10., 09:15 PAFC 5 - 1 ELTE-BEAC
2019. 02. 17., 14:30 ELTE-BEAC 4 - 1 ATOMERŐMŰ SE
2019. 03. 10., 12:30 FTC FUTSAL FISHER KLÍMA 2 - 4 ELTE-BEAC
2019. 03. 17., 14:30 ELTE-BEAC 5 - 0 KRSE-LUDOVIKA
2019. 03. 31., 12:15 ELTE-BEAC 5 - 0 VIADUKT SE BIATORBÁGY
2019. 04. 07., 13:30 ELTE-BEAC 2 - 6 RUBEOLA FC CSÖMÖR
2019. 04. 13., 16:00 NYÍRSÉG NSC 3 - 3 ELTE-BEAC
2019. 04. 27., 13:00 ELTE-BEAC 2 - 4 DEAC
2019. 05. 04., 20:00 SZOLNOK FANATIC SE 6 - 0 ELTE-BEAC
2019. 05. 11., 20:00 RUBEOLA FC CSÖMÖR 1 - 2 ELTE-BEAC
2019. 05. 19., 10:30 ELTE-BEAC 8 - 1 NYÍRSÉG NSC
2019. 05. 26., 17:00 DEAC 8 - 3 ELTE-BEAC
2019. 06. 01., 18:30 ELTE-BEAC 6 - 1 SZOLNOK FANATIC SE

Tabella

Csapat M GY D V GK P
1 DEAC 8 7 1 0 30 27
2 FTC FUTSAL-FISHER KLÍMA 8 6 1 1 23 24
3 SZOLNOK FANATIC SE 8 5 0 3 16 18
4 RUBEOLA FC CSÖMÖR 8 4 0 4 -2 14
5 ELTE-BEAC 8 3 1 4 -4 13
6 PAFC 8 2 0 6 -23 8
7 NYÍRSÉG NSC 8 1 2 5 -20 6
8 KRSE-LUDOVIKA 8 1 1 6 -20 5

Góllövők

Női Futsal NBII – Házi Góllövőlista

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Nagy Noémi ELTE-BEAC 16
2 Helly Annamária ELTE-BEAC 11
3 Nyéki Eszter ELTE-BEAC 6
4 Horváth Eszter ELTE-BEAC 5
5 Baksai Éva ELTE-BEAC 3
6 Béres Adrienn ELTE-BEAC 3
7 Lovas Nikoletta ELTE-BEAC 3
8 Szöllős Alexandra Jázmin ELTE-BEAC 3
9 Vida Orsolya ELTE-BEAC 3
10 Tihanyi Tímea ELTE-BEAC 2
11 Béres Adrienn ELTE-BEAC 1
12 Juhász Adrienn ELTE-BEAC 1

Galéria