B-Liga – BEAC Foci
Bezár

B-Liga

Az ELTE Jogászbajnokság az egyetemi sportélet úttörőjeként az egyik legnagyobb hagyományokra visszatekintő kispályás labdarúgóbajnokság, amely hetente több száz jogászhallgatónak, illetve végzett jogásznak nyújt sportlehetőséget. Legyen szó negyven fokról, szakadó esőről, vagy metsző hidegről… egy biztos: HA PÉNTEK, AKKOR JOGÁSZFOCI!

Jogász B-Liga / 2019

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Emri Attila Manökengladbach 32
2 Rákóczi Dániel SZLAMB 29
3 Laczkó Benedek Lawyerpool 18
4 Tulipán Norbert Antarktisz 16
5 Juan Efrain Rocha JÖSz FC 14
6 Homa András Manökengladbach 13
7 Horváth Dávid Soproni Ászok 12
8 Rosdy Gergely Athletic Bibó 12
9 Dunai Tamás Necseszdel United 11
10 Ecsedy Miklós S.S. Ratio 10
11 Püski Zsombor Manökengladbach 10
12 Budai Erik Lawyerpool 9
13 Kóbor Bálint Soproni Ászok 9
14 Lupkovics Bálint Soproni Ászok 9
15 Morgos Árpád Manökengladbach 9
16 Vértesi Donát Antarktisz 9
17 Bene Szabolcs SZLAMB 8
18 Horváth Balázs Hamza Rostock 8
19 Kollai Csörsz Hamza Rostock 8
20 Kovács Zoltán Ambivalencia 8
21 Panda Christopher Barbárok 8
22 Pencz András Puzdra FR 8
23 Takács Gergő Barbárok 8
24 Ungvárszki Bence SZLAMB 8
25 Eke Máté Lawyerpool 7
26 Nagy Domonkos Bosszúállawk 7
27 Németh Roland SZLAMB 7
28 Németh Tamás Ambivalencia 7
29 Schuszter Ádám S.S. Ratio 7
30 Tomka János No-Name SC 7
31 Bak Benjámin Barbárok 6
32 Bálint Bertalan Lawyerpool 6
33 Béndek András Barbárok 6
34 Hidi Richárd Szesz-Kazány 6
35 Kollai Csörsz Necseszdel United 6
36 Máriás Bertalan JÖSz FC 6
37 Papp Péter Necseszdel United 6
38 Szerencsy Dávid Ambivalencia 6
39 Sütő Péter Júdea Népe Front 6
40 Tolnai Soma Soproni Ászok 6
41 Tomka Joel No-Name SC 6
42 Zsakay Balázs Antarktisz 6
43 Beneda Tamás SZLAMB 5
44 Bozó Tamás S.S. Ratio 5
45 Dunai Tamás Hamza Rostock 5
46 Horváth Ányos Antarktisz 5
47 Hutka József JÖSz FC 5
48 Kelemen Ádám Soproni Ászok 5
49 Kovács Zoltán Hamza Rostock 5
50 Mészáros János Soproni Ászok 5
51 Rehák Balázs Manökengladbach 5
52 Szilágyi Szabolcs Szesz-Kazány 5
53 Tóth Márton Szesz-Kazány 5
54 Varga István Hamza Rostock 5
55 Balogh Tamás Bosszúállawk 4
56 Balázs László FEB SC 4
57 Bodnár Gergely Barbárok 4
58 Bozó Tamás Szesz-Kazány 4
59 Gnyálin István Puzdra FR 4
60 Gáspár Olivér Júdea Népe Front 4
61 Hartinger Miklós Szesz-Kazány 4
62 Krózser András SZLAMB 4
63 Péli Barnabás Antarktisz 4
64 Szabó Olivér Lawyerpool 4
65 Weidinger Péter S.S. Ratio 4
66 Bocskai Zoltán Necseszdel United 3
67 Dancs Tamás Antarktisz 3
68 Horváth Balázs Ambivalencia 3
69 Héjja Domonkos JÖSz FC 3
70 Kolmann Krisztián FEB SC 3
71 Krasznai Bálint Antarktisz 3
72 Kubitsch Áron Bosszúállawk 3
73 Le Duy Szesz-Kazány 3
74 Major László Antarktisz 3
75 Minárik Ferenc Ambivalencia 3
76 Nagy Ádám Ambivalencia 3
77 Rónai Tamás No-Name SC 3
78 Szekeres Ábel Soproni Ászok 3
79 Szántó Péter SZLAMB 3
80 Tóth Márton S.S. Ratio 3
81 Tóth Áron Antarktisz 3
82 Vatai Dávid SZLAMB 3
83 Visontai Dávid Júdea Népe Front 3
84 Zámbó Attila Szesz-Kazány 3
85 Angyal Márton Athletic Bibó 2
86 Balázs Gábor Hamza Rostock 2
87 Baranyai Márk Manökengladbach 2
88 Beéry Barnabás Bosszúállawk 2
89 Braun András Puzdra FR 2
90 Dohány Gábor Necseszdel United 2
91 Elek Jonatán No-Name SC 2
92 Faludi Gábor Necseszdel United 2
93 Flaskay Máté Antarktisz 2
94 Földes Soma FEB SC 2
95 Királyvölgyi Krisztián Lawyerpool 2
96 Kovács Róbert Hamza Rostock 2
97 Lipóth András Bosszúállawk 2
98 Madarász Imre Puzdra FR 2
99 Misovicz Tibor Bosszúállawk 2
100 Nagy Ádám Necseszdel United 2
101 Novák Máté Lawyerpool 2
102 Paál Barnabás Soproni Ászok 2
103 Péter Dániel JÖSz FC 2
104 Szabó Marcell Bosszúállawk 2
105 Török Martin Soproni Ászok 2
106 Zovathi Kende Manökengladbach 2
107 Ákos László Manökengladbach 2
108 Arányi Dániel Hamza Rostock 1
109 Bacskai Zoltán Necseszdel United 1
110 Bajnóczi András JÖSz FC 1
111 Batay Botond No-Name SC 1
112 Dancs Tamás Barbárok 1
113 Doba Zsolt Júdea Népe Front 1
114 Ecsedy Miklós Szesz-Kazány 1
115 Faragó Brúnó JÖSz FC 1
116 Flick László Puzdra FR 1
117 Fodor Dániel Athletic Bibó 1
118 Frank Áron No-Name SC 1
119 Hajzer László Athletic Bibó 1
120 Hartinger Miklós S.S. Ratio 1
121 Horváth Péter JÖSz FC 1
122 Juhász Dániel FEB SC 1
123 Kerekes Attila Athletic Bibó 1
124 Kollárik Rezső Puzdra FR 1
125 Kondé Benedek JÖSz FC 1
126 Koppányi Tamás Júdea Népe Front 1
127 Kónya Dániel SZLAMB 1
128 Lacza Mátyás Bosszúállawk 1
129 Lakatos Bence No-Name SC 1
130 Milbacher Dániel FEB SC 1
131 Monostori Levente Soproni Ászok 1
132 Mészáros Sándor No-Name SC 1
133 Nagy Balázs Bosszúállawk 1
134 Németh Márton Szesz-Kazány 1
135 Oláh Márton FEB SC 1
136 Rudinszky Balázs Barbárok 1
137 Szalkai Márk Lawyerpool 1
138 Sziladi Péter FEB SC 1
139 Szilágyi Szabolcs S.S. Ratio 1
140 Szász Attila S.S. Ratio 1
141 Tóth Richárd Puzdra FR 1
142 Urbán András Necseszdel United 1
143 Varga Kálmán Athletic Bibó 1
144 Varga Levente No-Name SC 1
145 Vágvölgyi Balázs Júdea Népe Front 1
146 Zabó Ferenc Puzdra FR 1