Kedd A liga – BEAC Foci
Bezár

Kedd A liga

Jelentkezz Budapest egyik legnagyobb egyetemi bajnokságába az ELTE Lágymányosi Bajnokságra! Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hallgatói bajnoksága várja az focizni vágyó hallgatói csapatok jelentkezését, akik négy osztályban, a hét öt napján mérhetik össze tudásukat.

Nevezés

Kedd A-Liga | 2019 ősz |

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Lőrinczy Soma FC Schlossmühle 16
2 Máté Miklós Dokik és Kerkó 14
3 Bíró József FC Schlossmühle 11
4 Szakolczai-Sándor Kristóf Mikka-Makka 11
5 Róth Roland BSC FC 10
6 Halasi Bence Ülj le 1-es 9
7 Besey Dániel CSTB 8
8 Kecskeméti Gergő Kifli 8
9 Nagy Dániel Kifli 8
10 Thuróczy Márk Mikka-Makka 8
11 Dunai András Csibészek 2019 7
12 Graszl Balázs Csaba Gyöngyei MTE 7
13 Horváth Dominik Ülj le 1-es 7
14 Kupás Vendel Péter Csibészek 2019 7
15 Ribényi Corvinus Futsal 7
16 Sélley Tamás BSC FC 7
17 Zax Norbert CSTB 7
18 dr. Farkas Márton NSZK 7
19 Csóka Gábor Mikka-Makka 6
20 Fábián Bálint Dokik és Kerkó 6
21 Gáspár Gergő Kifli 6
22 Husz Máté Csaba Gyöngyei MTE 6
23 Kondacs Barnabás FC Schlossmühle 6
24 Madarász Péter NSZK 6
25 Nagy Zsombor Csaba Gyöngyei MTE 6
26 dr. Kulcsár Ádám NSZK 6
27 Erős Tamás CSTB 5
28 Gyurácz Bálint Ülj le 1-es 5
29 Hortobágyi Róbert Paksi Halászlé 5
30 Pintér Dominik Csibészek 2019 5
31 Szabó Corvinus Futsal 5
32 Wildner Márton Mikka-Makka 5
33 Balázs Tóth Ülj le 1-es 4
34 Kiss Bálint Dokik és Kerkó 4
35 Tombor Márton Csaba Gyöngyei MTE 4
36 dr. Nyitrai Tibor NSZK 4
37 Árendás Tamás NSZK 4
38 Bartucz Martin Csibészek 2019 3
39 Csák Gergő Csaba Gyöngyei MTE 3
40 Cziráky Dávid Csaba Gyöngyei MTE 3
41 Elekes Zsolt BSC FC 3
42 Fehérvári Gábor CSTB 3
43 Gyalog Márton Corvinus Futsal 3
44 Gáll Domokos Csaba Gyöngyei MTE 3
45 Hernádi Balázs CSTB 3
46 Kecskeméti Balázs Kifli 3
47 Kerkovits Bálint Dokik és Kerkó 3
48 Kovács Gergely NSZK 3
49 Patrik Sipaki FC Schlossmühle 3
50 Székely Marcell Dokik és Kerkó 3
51 Szépe Norbert Kifli 3
52 Tamás Dávid Csibészek 2019 3
53 Tislér Géza Dokik és Kerkó 3
54 Vaczula Attila Paksi Halászlé 3
55 Baricska Dániel FC Schlossmühle 2
56 Béni Zoltán Paksi Halászlé 2
57 Csepregi Zsolt BSC FC 2
58 Horváth Árpád CSTB 2
59 Kovács B. Corvinus Futsal 2
60 Kurucz Gyula FC Schlossmühle 2
61 Meggyes Balázs CSTB 2
62 Melegh Csongor Corvinus Futsal 2
63 Májer Gergő Csibészek 2019 2
64 Mészáros László NSZK 2
65 Mészáros Marcell Dokik és Kerkó 2
66 Móré Corvinus Futsal 2
67 Nagy Gergely Gyula Paksi Halászlé 2
68 Nagy László Corvinus Futsal 2
69 Pataki Corvinus Futsal 2
70 Pintér Olivér Csibészek 2019 2
71 Saja Paksi Halászlé 2
72 Szini László Csibészek 2019 2
73 Zubonyai Viktor Kifli 2
74 dr. Bagdi Áron NSZK 2
75 dr. Bánk Levente NSZK 2
76 dr. Zimermann Zoltán NSZK 2
77 Felföldi Paksi Halászlé 1
78 Fodor Máté Kifli 1
79 Galajda Corvinus Futsal 1
80 Gémesi Áron Csibészek 2019 1
81 Hegedűs CSTB 1
82 Jávor Péter BSC FC 1
83 Kónya László BSC FC 1
84 Nagy Gábor BSC FC 1
85 Nagy Ádám Kifli 1
86 Novák Zs. Corvinus Futsal 1
87 Pelényi Corvinus Futsal 1
88 Rónaszéki Rómeó Csibészek 2019 1
89 Szini László Csibészek 2019 1
90 Varga Péter BSC FC 1
91 Zana Dániel Corvinus Futsal 1
92 dr. Sokolowski András NSZK 1
93 dr. Szabó György NSZK 1
94 Öschlauger Gábor Ülj le 1-es 1
95