Díjátadó: 2020 ősz és Közgáz Liga, 2021 nyár, 2021 minibajnokság – BEAC Foci
Bezár

Díjátadó: 2020 ősz és Közgáz Liga, 2021 nyár, 2021 minibajnokság

Díjátadó

A tavalyi közös díjátadó sikereiből kiindulva idén szeretnénk megismételni a közös eseményt és együtt megtekinteni egy válogatott mérkőzést a BEACfoci díjátadója után. Idén a Lengyel – Magyar meccsre esett a választásunk, amit egy közös sorkóstolóval szeretnénk összekötni és még felejthetetlenebbé tenni számotokra.. A sörkóstolón természetesen az együttműködő partnerünk, a 🦁Hajnali Sörfőzők🦁 fogja a jobbnál jobb söröket szállítani, aminek részleteiről a holnapi (2021.11.12)nap folyamán értesülhettek majd.

Időpont: 2021.11.15., hétfő / 19.15
Helyszín: Corner35 Étterem, Budapest 11 kerület, Mérnök utca 35.
A díjátadó programja:
19.15-19.30 díjazott csapatok és kísérők érkezése
19.30-20.30 2020 ősz, 2021 nyár, 2021 minibajnokság díjainak átadása, közben fotózás és sörkóstoló
20.30-20.45 első sör kikérése 🍺
20.45 Lengyelország – Magyarország, VB selejtező mérkőzés megtekintése

Díjazott csapataink

Őszi bajnokság / 2020

Lágymányosi Bajnokság

Hétfő C: 1. Panna 2. Acrab 3. FK Buda
Gólkirály: Varga Marcell (Football club de Padre Pió)
Hétfő D: 1. Meglepetés 2. Kevert Pálesz 2. Maiconzerv FC 3. Gizdálkodástudományi
Kedd A: 1. Csibészek feat BAUART2002 2. Corvinus Futsal 2. Dokik és Kerkó 3. Ülj le 1-es
Gólkirály: Lőrinczy Soma (SchlossJUBI) és Ribényi Csaba (Corvinus Futsal)
Kedd D: 1. Cirkuszt a népnek 2. Fanatic 3. Szajhárító
Szerda B: 1. Lufthansa 2. Ehnaton 3. ”33” FC 3. Maiconzerv FC 3. Hege
Gólkirály: Bayer Bence (Lufthansa) és Kiss Benjámin (Mérték és szerénység), illetve Latinovits Antal
(HajCsatok)
Szerda D: 1. Hinta 2. Lady Doxy 3. Hasra SL 3. SÖR
Csütörtök C: 1. Gépállat 2. MK DIR 2. Nesteam II 3. Sagrada Família
Gólkirály: Fehér Márk (Nesteam II)
Csütörtök D: 1. Mészár 2. Polszki 3. Foghagyma Xd

Pluhár Liga

Kedd 1.: 1. FC Mambu 2. Favágó FC 2. Fröccsös Döme 3. Magnetó
Kedd 2.: 1. Sasok 2. Műfüvesek 3. Öregekotthona
Szerda 1.: 1. MBA 2. Univerzum 3. FC Feyeneerd
Szerda 2.: 1. Viszmajorka 2. Poena Calcio 3. Majd mi
Csütörtök 1.: 1.ultimate team 2. NonStop 3. Szinevér SE
Csütörtök 2.: 1. Szentek 2. KIFU 3. Tripla CF

BEAC-Ludovika Liga

Kedd 1. osztály: 1. QPAC 1. Lúzer FC 2. Kiábrándítók 3. Tintás FC

Gólkirály: Vigh András (QPAC)

Kedd 2. osztály: 1. Analízis FC 1. Fröccs 2. TEAM 3. Vastüdő

Gólkirály: Rideg Tamás (Fröccs)

Csütörtök 2. osztály/1: 1. Fütyülős FC 1. Retek FC 2. Sajtburger SV 3. Mérték FC

Gólkirály: Ilyes Gergő (Fütyülős FC)

Csütörtök 2. osztály/2: 1. AC Seppelisco Vivo 2. Vadkelet 2. Cenzúra FC 2. Ésbarátai 3. Drink King
Gólkirály: Petrákovics Zoltán (Drink King)

Nyári Bajnokság 2021

Hétfő 1: 1. Kevert Pálesz 2. Óbuda Betyars 3. Lady Doxy
Hétfő 2: 1. Banán 2. FC Ketonbeverő 3. Láblabda
Hétfő 3: 1. Régi idők focija 2. Meglepetés 3. Maiconzerv FC
Kedd 1: 1. JUBI Titans 2.Dokik és Kerkó 3. Lúzer FC
Kedd 2: 1.KrumpliVanEladó 2. Queens Park Strangers 3. Kvikerz
Kedd 3-4: Felsőház 1. Corvinus Futsal 2.Tintás FC 3.Favágó FC
Alsóház: 1. Kiábrándítók
Szerda 1: 1. Talpas Sir 2. Told meg és Uralkodj! 3. Pincevadászok FC
Szerda 2: 1. Maiconzerv FC 2. Polszki 3. Gránáthatástalanító 66
Szerda 3: 1. Fekete Vonat 2. ”33” FC 3. Corvinus Futsal
Csütörtök 1: 1. Gépállat 2. Retek FC 3. Beugró
Csütörtök 2: 1. FCF 2. Esélyetek SE 3. VIFON

Minibajnokság 2021

Felsőház: 1. Kiábrándítók 2. Óbuda Betyars 3. Acrab
Középház: 1. Fanatic
Alsóház: 1. NonStop

Közgáz Liga 2020 ősz

Felsőház: 1. Corvinus Futsal 2. TikiTaka 3. Amigos
Alsóház: Bittó Duó

Beacfoci Online

XBOX: 1. Gazsó Sándor 2. Nagyistók Máté 3. Kiss Balázs
PS4: 1. Orbán Domonkos 2. Dedák Norbert 3. Udvarvölgyi András

Hétfő C: 1. Panna 2. Acrab 3. FK Buda

Gólkirály: Varga Marcell (Football club de Padre Pió)

Hétfő D: 1. Meglepetés 2. Kevert Pálesz 2. Maiconzerv FC 3. Gizdálkodástudományi

Kedd A: 1. Csibészek feat BAUART2002 2. Corvinus Futsal 2. Dokik és Kerkó 3. Ülj le 1-esGólkirály: Lőrinczy Soma (SchlossJUBI) és Ribényi Csaba (Corvinus Futsal)
Kedd D: 1. Cirkuszt a népnek 2. Fanatic 3. Szajhárító
Szerda B: 1. Lufthansa 2. Ehnaton 3. ”33” FC 3. Maiconzerv FC 3. Hege
Gólkirály: Bayer Bence (Lufthansa) és Kiss Benjámin (Mérték és szerénység), illetve Latinovits Antal
(HajCsatok)
Szerda D: 1. Hinta 2. Lady Doxy 3. Hasra SL 3. SÖR
Csütörtök C: 1. Gépállat 2. MK DIR 2. Nesteam II 3. Sagrada Família
Gólkirály: Fehér Márk (Nesteam II)
Csütörtök D: 1. Mészár 2. Polszki 3. Foghagyma Xd
Pluhár Liga
Kedd 1.: 1. FC Mambu 2. Favágó FC 2. Fröccsös Döme 3. Magnetó
Kedd 2.: 1. Sasok 2. Műfüvesek 3. Öregekotthona
Szerda 1.: 1. MBA 2. Univerzum 3. FC Feyeneerd
Szerda 2.: 1. Viszmajorka 2. Poena Calcio 3. Majd mi
Csütörtök 1.: ultimate team 2. NonStop 3. Szinevér SE
Csütörtök 2: 1. Szentek 2. KIFU 3. Tripla CF
BEAC-Ludovika Liga
Kedd 1. osztály: 1. QPAC 1. Lúzer FC 2. Kiábrándítók 3. Tintás FC
Gólkirály: Vigh András (QPAC)
Kedd 2. osztály: 1. Analízis FC 1. Fröccs 2. TEAM 3. Vastüdő
Gólkirály: Rideg Tamás (Fröccs)
Csütörtök 2. osztály/1: 1. Fütyülős FC 1. Retek FC 2. Sajtburger SV 3. Mérték FC

Gólkirály: Ilyes Gergő (Fütyülős FC)
Csütörtök 2. osztály/2: 1. AC Seppelisco Vivo 2. Vadkelet 2. Cenzúra FC 2. Ésbarátai 3. Drink King
Gólkirály: Petrákovics Zoltán (Drink King)
Nyári Bajnokság
Hétfő 1: 1. Kevert Pálesz 2. Óbuda Betyars 3. Lady Doxy
Hétfő 2: 1. Banán 2. FC Ketonbeverő 3. Láblabda
Hétfő 3: 1. Régi idők focija 2. Meglepetés 3. Maiconzerv FC
Kedd 1: 1. JUBI Titans 2.Dokik és Kerkó 3. Lúzer FC
Kedd 2: 1.KrumpliVanEladó 2. Queens Park Strangers 3. Kvikerz
Kedd 3-4: Felsőház 1. Corvinus Futsal 2.Tintás FC 3.Favágó FC
Alsóház: 1. Kiábrándítók
Szerda 1: 1. Talpas Sir 2. Told meg és Uralkodj! 3. Pincevadászok FC
Szerda 2: 1. Maiconzerv FC 2. Polszki 3. Gránáthatástalanító 66
Szerda 3: 1. Fekete Vonat 2. ”33” FC 3. Corvinus Futsal
Csütörtök 1: 1. Gépállat 2. Retek FC 3. Beugró
Csütörtök 2: 1. FCF 2. Esélyetek SE 3. VIFON
Minibajnokság
Felsőház: 1. Kiábrándítók 2. Óbuda Betyars 3. Acrab
Középház: 1. Fanatic
Alsóház: 1. NonStop
Közgáz Liga
Felsőház: 1. Corvinus Futsal 2. TikiTaka 3. Amigos
Alsóház: Bittó Duó
Beacfoci Online
XBOX: 1. Gazsó Sándor 2. Nagyistók Máté 3. Kiss Balázs
PS4: 1. Orbán Domonkos 2. Dedák Norbert 3. Udvarvölgyi András