Pénteki visszatérés csütörtökön! – BEAC Foci
Bezár

Pénteki visszatérés csütörtökön!

A tegnapi nap folyamán lejátszottuk első tétmérkőzésünket az átalakuló TFSE ellen. A 3x20 perces edzőmérkőzésen 2-2 döntetlen született, ám mindkét csapat részéről mondhatjuk, hogy ez még idény eleji forma volt.

A mérkőzés képe hullámzóan alakult, néhol a vendégek, néhol pedig mi voltunk fölényben, azonban Somogyi mester láthatott néhány biztató teljesítményt is.Vezetőedzőnk három sort alakított ki amiből két sor szerepelt egy harmadban, a kapusok közül pedig mindenki egyharmadot védett. Örömteli volt Gáspár és Péntek visszatérése, akik majdnem egy szezont hagytak ki sérülés miatt.