Startol a VB az ELTE-n is! – BEAC Foci
Bezár

Startol a VB az ELTE-n is!

A tanévet szokás szerint egy évzáró kupával zárjuk, amit két évente az épp aktuális kontinensviadal égisze alatt rendezünk meg...

Idén évzáró rendezvényünk két naposra duzzadt, így a mérnök utcai sporttelepen június 23-án és 24-én is reggeltől estig pattog majd a labda. Hatalmas öröm számunkra, hogy ennyi csapat érdeklődött rendezvényünk után, és bízunk benne, hogy két napos rendezvényünk méltó zárása lesz a 2017/2018-as szezonnak!

A rendezvény védnökei Borhy László az Eötvös Loránd Tudományegyetem Rektora és Vlagyimir Szergejev az Orosz Föderáció Magyarországi Nagykövete.

A Viwa Vitaminwaternek köszönhetőek minden csapat egy zsugor Viwa terméket kap a regisztrációnál továbbá rendezvényünket az Orosz Föderáció Nagykövetsége is támogatja tárgynyereményekkel. Köszönjük szépen támogatásukat!

Játékszabályok – tudnivalók:

FONTOS: A Mini VB összes tornáján csak az alábbi cipőkben lehet pályára lépni: teremcipő vagy más lapos talpú cipő és műfüves(turf) cipő. Műfüves stoplisban és egyéb stoplisban a játékvezetők nem engednek senkit sem pályára lépni!

Helyszín: ELTE Mérnök utcai sporttelepe, 1119. Budapest Mérnök utca 35.
férfi torna – 4 füves pálya, női torna – műfüves pálya
(az Etele tér felújítása miatt kevesebb a parkolóhely a környező utcákban, így erre figyeljetek oda)

Regisztráció: Az első találkozótok előtt körülbelül 30 perccel jelenjetek meg a regisztrációs pultnál.

A Mini VB-n az ELTE-BEAC Futsal Bajnokság játékszabályai érvényesek, a lentebb olvasható kivételekkel:
-játékidő: 2x12perc, futóóra
-kisbüntető: a negyedik szabálytalanságra ( 3 szabálytalanságot jelzi a játékvezető)
-A csoportmérkőzések után azonos pontszám esetén az eredmények az alábbiak szerint kerülnek meghatározásra:
1) egymás elleni játszott mérkőzés eredménye 2)az lejátszott mérkőzések gólkülönbsége
3) mérkőzéseken rúgott több gól 4)sorsolás
-egyenes kieséses rendszerben döntetlen esetén 3-3 büntető dönt a továbbjutásról
Általános játékszabály: ITT

Büfé:

A rendezvény ideje alatt várja a vendégeket a Corners 35 étterem, ahol sört továbbá enni és innivalót is tudtok vásárolni, továbbá a Világbajnokság mérkőzési is megtekinthetitek majd!