Szerda – BEAC Foci
Bezár

Szerda

Jelentkezz a Budapesti Corvinus Egyetem első hivatalos bajnokságába a Közgáz – Ligába, ahol a belváros közvetlen közelében, a Bikás Park tőszomszédságában a Mérnök utcában, csaphatnak össze a BCE legjobb csapatai.

Nevezés

Közgáz Liga 2019/tavasz – szerda,első osztály

Játékos neve Játékos csapata Rúgott gólok száma
1 Ribényi Corvinus Futsal 20
2 Vereb Donát Sörminátorok 17
3 Beczner Ákos Sörminátorok 15
4 Körtvélyessy Csanád Veni, vidi, vici 11
5 Hatvani László Vörös Diploma 9
6 Kincses Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 9
7 Hegedűs Áron Black Ram 8
8 Lovász Barnabás Veni, vidi, vici 8
9 Kőhalmi Márton Sörminátorok 6
10 Puter Mihály Laszteam 6
11 Szabó Levente Soma Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 6
12 Bodnár Gergely Vörös Diploma 5
13 Bozó Corvinus Futsal 5
14 Erdős Bálint Vörös Diploma 5
15 Gyalog Márton Corvinus Futsal 5
16 Móré Zsombor Veni, vidi, vici 5
17 Sztáray Bence Laszteam 5
18 Beneda Tamás Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 4
19 Galajda Corvinus Futsal 4
20 Grósz Bence Sörminátorok 4
21 Józsa Tamás Veni, vidi, vici 4
22 Posta Attila Gábor Laszteam 4
23 Temesvári Máté Vörös Diploma 4
24 Zana Dániel Corvinus Futsal 4
25 Beneda Tamás Vörös Diploma 3
26 Doma Sörminátorok 3
27 Domokos Ákos Vörös Diploma 3
28 Gáspár Kristóf Tamás Sörminátorok 3
29 Kaczur Péter Laszteam 3
30 Németh Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 3
31 Peszlen Gergő Sörminátorok 3
32 Schmidt Martin Ngolo 3
33 Zöldi Gergely Zoltán Laszteam 3
34 Bircher Márton Veni, vidi, vici 2
35 Csoma Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 2
36 Futó Marcell Veni, vidi, vici 2
37 Gábor Zoltán Black Ram 2
38 Jakab Áron Ngolo 2
39 Kalas Zoltán Vörös Diploma 2
40 Kaposi Máté BBC 2
41 Kenczel Corvinus Futsal 2
42 Kovács Patrik Vörös Diploma 2
43 Kákonyi Olivér BBC 2
44 Lukácsi Levente BBC 2
45 Márkus Tamás Black Ram 2
46 Márkóczy Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 2
47 Pinczi Corvinus Futsal 2
48 Polyák Ádám BBC 2
49 Pécsi Balázs Laszteam 2
50 Saly Máté Laszteam 2
51 Varga Zsombor István Veni, vidi, vici 2
52 Zétényi András Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 2
53 Apl Black Ram 1
54 Barth Zsigmond BBC 1
55 Csizmazia Márton Vörös Diploma 1
56 Gergye András Ngolo 1
57 Gubányi Ferenc BBC 1
58 Hegedűs Black Ram 1
59 Hidi Lőrinc Corvinus Futsal 1
60 Janó Black Ram 1
61 Jassó Gergely Veni, vidi, vici 1
62 Kara Zoltán Vörös Diploma 1
63 Keszthelyi Marcell Ngolo 1
64 Kinczli Corvinus Futsal 1
65 Kocsis Árpád Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 1
66 Kovács Attila BBC 1
67 Kovács B. Veni, vidi, vici 1
68 Kész Roland Ngolo 1
69 Könyves Corvinus Futsal 1
70 Kőhalmi Márton Sörminátorok 1
71 Lutz Péter Black Ram 1
72 Lázár György BBC 1
73 Miklós Kosáryné Réz Lola: Perceg a Szú 1
74 Molnár Szabolcs Veni, vidi, vici 1
75 Mészáros Márk Félix Laszteam 1
76 Nasli Black Ram 1
77 Nasli Sörminátorok 1
78 Peszlen Gergő Sörminátorok 1
79 Tóth Black Ram 1
80 Tóth Dániel Ngolo 1
81 Vári Dominik Ngolo 1
82 Zováth Tibor Corvinus Futsal 1